Endüstriyel Mühendislik Hizmetleri

İş Ortakları

İŞ ORTAKLARIMIZ

Schneider Electric

hotline@schneider-electric.com
444 30 30


Schneider Electric; Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapı ve Sanayi Tesislerinde Enerji Yönetiminin Dijital Dönüşümü ve Otomasyon alanında lider bir firmadır.
https://www.se.com/tr/tr/

EATON

iletişim formu
1+ (440) 523-4400


Eaton elektrik, hidrolik ve mekanik enerjiyi daha güvenilir, verimli, güvenli ve sürdürülebilir yapan, çok yönlü enerji yönetim çözümleri sunan global bir teknoloji lideridir.
http://www.eaton.com.tr/EatonTR/index.htm

GENERAL ELECTRIC


GE, sağlık, enerji üretimi, havacılık, aydınlatma ve ulaşım sektörlerinde kamu ve özel sektörlere teknoloji çözümleri sunarak 66 yıldır Türkiye ile birlikte çalışıyor. GE, 1948’de Koç Grubu ile aydınlatma ürünleri üretimi konusunda kurduğu ortak girişim ile Türkiye’de üretime yatırım yapan ilk yabancı şirkettir.
https://www.ge.com/tr

Türkiye’de Prysmian Group

tpks@prysmiangroup.com


Prysmian Group Türkiye, 2011 yılında Prysmian ve Draka arasında gerçekleşen birleşmeyi takiben, bugün dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektöründe lider olan Prysmian Group’un Türkiye operasyonudur. Firmanın merkezi, 1964 yılından bu yana Mudanya’da (Bursa) yer almaktadır ve toplam 180.000 m² lik açık alan (79.000 m² kapalı alan) üzerinde faaliyet göstermektedir.
https://tr.prysmiangroup.com/

EAE Makine A.Ş

info@eae.com.tr
(+90) 212 – 866 20 00


EAE Factories 1-2 manufacture “Busbar Power Distribution Systems” using cutting-edge technology for domestic and foreign markets. EAE Ikıtelli Factory manufacture “Lighting and Lighting Management Systems”. EAE Gebze Factory macufacture “Cable Trays and Machineries”​ and the last one, EAE Russia Factroy manufacture “Cable Trays and Lighting Systems”​ and mount “Busbar Systems”​.