Endüstriyel Mühendislik Hizmetleri

Kariyer

ULUSLARARASI BİR KARİYERE ADIM ATACAKSINIZ

Türkiye’de değerli yatırımların proje çalışmalarında yer alacağınız ve saha uygulamalarını yakından takip ederek, uluslararası alanda deneyim kazanmış bir ekip ile bilgi ve tecrübenize hızlı bir katkı yapacağınız, kariyerinizde üst düzey bir başlangıç yapmaya hazır mısınız?

Formex olarak her işletmenin yaşayan bir yapı olduğuna inanıyor ve bir doktor hassasiyeti ile işimizi yapmaya gayret ediyoruz. Çünkü elektrik, yatırımlara hayat veren güçtür ve çok ayrıntılı sistemler üzerinden akmaktadır.

Sizin ellerinizde hayat bulacaktır!

Bütüncül iş anlayışımızı ve geliştirdiğimiz özel çalışma sistemini global piyasaya yayarak, firmaların her zaman destekçisi olan bir iş ortağına dönüşmek.

Her yatırım büyük bir dikkat ve titizlikle hazırlanması gerektiği gibi piyasanın beklentilerini karşılayabilmesi için de zamanla yarışırcasına hızla hayata atılmalıdır. Formex olarak hız ve sağlamlık beklentilerine her zaman cevap verecek şekilde hazırız.

Tüm yatırımların proje aşamasında detaylı inceleme yaparak en etkili kontrol sistemlerini kurgulayarak, iş ortaklarımızın güvenli ve ekonomik yapılara sahip olacağı akıllı teknolojileri uygulamaktayız.

ZİNCİR, EN ZAYIF HALKASI KADAR GÜÇLÜDÜR

Karmaşık yapıların proje düzenlemeleri yüzlerce detay içermektedir ve yatırımlar hayata geçtikten sonra da bu detaylara hakim olarak oluşabilecek ihtiyaçlara karşı anında yerinde çözümler üretilmesi gerekir.

Formex öncelikli olarak, en küçük ayrıntıları bile ustaca yönetebilen çalışan profili barındırmaktadır. Kurumsal hafızaya sahip olacak düzenli ekip yapısı ile yatırımlar faaliyete geçtikten sonra da ihtiyaçlara her an çözüm sunacak ve çarkların durmadan dönmesini sağlayacak iş stratejisi sunmaktadır.

İŞ STRATEJİMİZ

İŞ İLANLARI

POZİSYON YER DEPARTMAN TARİH
Muhasebe Müdürü Adana/Seyhan Muhasebe ve Finans Müdürü 06.04.2019
Elektrik Mühendisi Türkiye Geneli Proje Yönetimi 01.02.2019
Teknik Ressam Adana Bölge Müdürlüğü Proje Yönetimi 01.02.2019
Şantiye Şefi ( Elektrik Mühendisi ) Türkiye Geneli Proje Yönetimi 01.02.2019
Untitled Document